Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 175

Temat: Niski testosteron przy bardzo dobrych innych wynikach.

  1. #61
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Praca na zmiany cię powoli zabija, masz rozwalony biorytm to raz. Hpta- os hormonalna- przysadka,jądra. Jednak nie jest to cała oś hormonalna bo do niej zaliczają się również nadnercza- które ty tu dobijasz praca na zmiany. Nadnercza odpowiadają za ważne hormony, które u cb jak zauważyłem są rozjebane w ciul. Kortyzol jest bardzo ważny dla zdrowia ,jego prawidłowy poziom. Można podnieść nadnercza suplementacja, ale jeśli nie zmienisz pracy nic.To nie da. Będziesz nadal miał połowę dobrze działająca jak nakręcimy poprawnie poziom testosteronu. Polecam poprawnie zbadać kortyzol w ciągu dnia, są specjalne sklepy co sprzedają domowe testery które potem wysyłają do niemiec na badania. Pobiearanie próbek śliny 5-6razy na dzień. Pierwsze co podnieść test, druga najważniejsza rzecz zająć się nadnerczami bo się kompletnie wypalisz . Chroniczne palenie THC ujemnie wpływa na układ hormonalny.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #62
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ok. Zaufam Ci, że wiesz co robisz.Podaj numer konta. Jeszcze jeden zestaw pytań. Jechałem całą noc dumałem, że Ci zaufam i zrobiłem liste.
    1. Czy zmiany po HTZ są odwracalne ? W sensie już jak raz zacznę to do końca życia muszę być na HTZ ?
    2. Czy może istnieć inny powód moich problemów z potencją ? depresja ? czy właśnie wcześniejsze zażywania zioła? No i papierosy które palę od zawsze( od około 3lat e-pap)
    3 Który z elementów konkretnie u mnie nie działa ? podzwgórze , jajka czy przysadka
    4 Po jakim czasie leczenia teściem wszystko będzię tak jak należy ? ( w sensie barcziej tygodnie czy miesiące)
    5 Jakie mogą być skutki uboczne Hormonoterapii ?
    6 No i chyba kluczowe skąd wziąć medykamenty. Clomid i anastrazol już mam, ale skąd wziąć teścia nie mam pojecia
    7 Jak HTZ wpłynie na moje ciało ? w sensie przyrost masy ? mniejsze jajka ? pryszcze itp
    8 Czy do tego jest jakaś dieta ?
    9 Czy warto pomimo HTZ brać suplementy( mam na stanie ZMA, Tribusteron,żeń-szeń wszystko z Olimpu)
    10 Od zawsze też mam problem z częstym sikaniem. Praktycznie co godzinę chodzę do kibla (w nocy nie wstaje) jaki to ma związek z moimi wynikami i czy może mieć jakikolwiek
    11 Czy moją chorobą jest jak za 1 razem powiedział mi Rabi hipogonadyzm. Moje parametry 174cm waga (różnie ogólnie od 72-77), narządowe płciowe wykształcone normlnie na rozmiar nie narzekam :) Tylko mimo 29 lat na karku zarost jak u małolata golę się raz na 3 dni. Na szyi pojedyncze włoski
    12 No i jakie badanie do tych które zrobiłem dodatkowo zrobić w tygodniu ? oprócz kortyzolu? ( mój wynik był robiony rano na czczo z krwi nie ze śliny)
    To na razie chyba tyle. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #63
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Na wszystkie twoje pytania odpowiem dokładnie nawet z wykresami w rozpisce. Masz pw. Wyślij mi wszystkie badania na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #64
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Tomee
    Dołączył
    15-07-15
    Postów
    7
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    przewertowałem cały temat i ja pierdole jakim cudem clomid podnosi teścia tylko na papierze? XD
    Cały czas myślałem że clom podnosi lh. Wysokie lh----> wysoki testosteron (jeśli z jajkami nie ma problemu) ---> wysokie estro.
    Oczywiście by nie było również uważam, że w tym przypadku clom na wiele się nie zda i na pewno nie jest najlepszym lekiem no ale jeśli rzekomo podnosi teścia tylko na papierze to po huj go dają na pct? XD

    Ktoś tam napisał jeszcze, że HTZ na hcg jest lipą. Się pytam dlaczego? Przecież hcg jako "imitacja" LH wpływa na podniesienie testa. Do tego często z hcg idzie hmg czyli LH + FSH i teoretycznie jeśli komuś jajka fungują wydaje się to być lepszym rozwiązaniem niż podanie zewnętrznego testa, choćby z względu na płodność. Zdaję sobię sprawę iż samopoczucie na pewno nie będzie takie jak na zewnętrznym teściu ale chyba najważniejsze by chory organizm po podaniu "leków" funkcjonował jak zdrowy a w zsadzie jak najbardziej podobnie się da.

    Ciekawym lekiem jest gonapeptyl. Jeszcze wcześniej uderza od hcg. Zmusza przysdkę do produkcji lh z fsh co wydaje się bardzo cikawym rozwiązniem. Jeśli ktoś mał z nim do czynienia proszę o odniesienie się do tego środka.

    Kurwa najbardziej wkurwiają mnie debile, którym wszystko fajnie działa (faja) test wychodzi w połowi normy i płaczą że się hujowo czuj, że to wina niskiego testosteronu bo jako dwudziestolatki powinni mieć w górnej granicy itd XD To że są niedojebani kastrując się podaniem zewnętrznego testa to raz, dwa w rzeczywistości prócz młodzieńczego niedojebnia mózgowego może im coś na prawdę dolegać z innej parafi, ale naczyta się taki jeden z drugim na internetach że niby test w wieku 16 cy 20 lat ma być w górnej granicy "normy" i od razu wszystko na to zganiają, łącznie ze swoim zatłuszczeniem i ciężkotą budowy mięśnia... jebane pizdy które w rzeczy samej nawet po końskiej dawce huja osiągną XD

    Do autora jak pisałem HTZ wydaje się tu uzasadnione. Prócz iniekcji testosteron można u nas dostać jeszcze w plastrach. Tyle że to poprostu nie wygodne, dużo pierdolenia z tym i wkurwiania, co samo w sobie obniż jego skuteczność (odklejanie=niepełne wchłanianie). Iniekcyjny testosteron dużo wygodniejszy, choćby nasza już nie Polska omka 1 iniekcja na 1-2tyg powinna wystarczyć, jest jeszcze nebido gdzie wystarczy 1 iniekcja na pare miesięcy, z tym że im dłuższy estr tym dłuższe dobieranie dawkowania i jego częstotliwości. Jak będziesz już kuł dupę trzymaj testa w okolicch górnych granic norm bo to tylko na zdrowie wyjdzie :)
    Oczywiście nie traktuj tego jakoporady od znawcy bo lekarzem nie jestem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #65
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jestem już pod opieką Ursusa :) wsio mam rozpisane co i jak. Dzięki za zainteresowanie. Jak będziesz miał chwilę to opisz swoją sytuację ? czy jesteś na HTZ i jakie efekty ? W ogóle moja prośba do użytkowników, żeby opisali swoje odczucia i efekty na HTZ.Z góry dzięki. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #66
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Tomee
    Dołączył
    15-07-15
    Postów
    7
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Poprawiło się samopoczucie z libido, wzwodami?
    Całe szczęście nie potrzebuje htz, mimo mojego bardzo niezdrowego trybu życia na sam poziom testa nie narzekam. Swojego kiepskiego samopoczucia na pewno na niego nie mogę zwalć.
    Falen/Jego niewybudowana klinika może dawać recepty, czy póki co sama konsultacja wchodzi w grę? No i co masz zalecone prolo czy omke?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #67
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tak na prawdę to zacząłem dopiero wczoraj także efektów na ten moment jeszcze nie ma :) Walę omke. Jeśli chodzi o sprawy z Ursusem co i jak to lepiej niech on sam się wypowie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #68
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Tomee
    Dołączył
    15-07-15
    Postów
    7
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Daj znać jak się polepszy.
    Falen... w sumie nieodpowiadając już mi odpowiedziałeś na pytanie, nie ma co drążyć tematu tylko poczekać aż klinika będzie otwarta :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #69
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zgodnie z umową zdaję relację. Jestem dokładnie po miesiącu HTZ. Przez ten czas 3 strzały z teścia(omka) plus 9 HCG. Niestety na ten moment poprawy jakiejkolwiek żadnej. Cierpliwie czekam na jakieś efekty. Jeśli to będzie kogoś interesowało zdam relację za miesiąc, myślę że po tym czasie sytuacja powinna się już diametralnie zmienić. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #70
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Dołączył
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    badania jakieś ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •