Witam

Mam 18 lat
Waga: 70KG
Wzrost: 170CM

Ćwiczę to:
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch), (30 razy)
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),(40x10kg)
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),(40x10KG)
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka), (Wyciskam najpierw prawa 15x5KG później lewa to samo, następnie prawa: 10x5KG i lewa to samo, na koniec 5x5KG i to samo lewa [robię na zmianę lewa/prawa jedną sztangietką])
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne), [tego nie robię, ponieważ sztangietka jest za ciężka]
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne), (Może to głupie ale robię to sztangietkami)
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),(brak sprzętu, więc podnoszę sztangę na ławeczce 10x10KG)
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu), (robię to 15-20 x 40KG)
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy), (Po 10x5KG na rękę, następnie 5x5KG na rękę)
10.Pompki na poręczach-(tricepsy), (15 szt)
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona), (5x5KG )
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki). (25x40KG)


Ćwiczenia zaczynam 22:00 - 23:00 i trwają średnio 40 minut
Zaczynam od biegu około 0.5 - 1.5 km średnim tempem.
Trening robię sobie codziennie!

Powyżej pogrubioną czcionką opisałem co robię i jak.



Proszę o ewentualne sugestie/ porady co robię źle, co zmienić itd.
Chciałbym uzyskać również jakieś informacje odnośnie diety.


PS. Czy to możliwe że widać już efekty? Bo mam wrażenie że trochę przybrałem delikatnie ale to pewnie tylko wrażenie.


Dzięki