Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Sprawdzenei FBW

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class31 dni zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar szymcio950
    Dołączył
    07-02-12
    Postów
    26
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ostatnie pytanie już chyba :) jak długo mam trenować tym planem ustalonym przez nas? ;D I kiędu znowu się odezwać po nowy plan i co to będzie? :) :)?

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class31 dni zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar szymcio950
    Dołączył
    07-02-12
    Postów
    26
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    I jeszcze takie pytanie Rack Chins ma byc rozumie szerokim uchwytem i nad chwytem i ile seri i powtórzeń go robic?

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class31 dni zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar szymcio950
    Dołączył
    07-02-12
    Postów
    26
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    I czy mogę zastąpić POMPKI W PODPORZE TYŁEM na WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE przepraszam za to ilość postów i zapytań ale to mnie tak co chwile nachodzą te nowe pytania i dotego bym jeszcze chciał odac jak cwiczyc brzuch ile serii po ile powtórzeń? przepraszam i DZIĘKUJE ;)

  4. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Trenuj i pisz od czasu do czasu jak Ci to idzie na treningu. Zawsze się skoryguje. Powodzenia
    Sporty walki trenują charakter.

  5. #15
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Na razie nie wybiegaj myślami aż tak do przodu. Zacznij spokojnie tym co ułożyliśmy, zaglądaj do nas na forum, pisz swoje wrażenia i wtedy będziemy powoli wprowadzali zmiany. Możesz założyć dziennik treningowy w dziale nasze relacje, będziesz mógł sporo się nauczyć.
    Rack chins robisz nachwytem, przy czym staraj się jak najbardziej wyłączać z pracy bicepsy. Ruch ma wyglądać tak jakbyś chciał ciągnął łokcie w dół. Przydałoby się do tego ćwiczenia jakieś obciążenie, tak żebyś mógł spokojnie, dobrze technicznie zrobić ze 2-3 cięższe serie po 10-12 powtórzeń. Robiąc plecy myśl o tym żeby pracowały plecy, narazie żadnych powtórzeń oszukanych.
    Nie rezygnowałbym z pompek w podporze tyłem, bo to świetne ćwiczenie angażujące wszystkie włókna mięśniowe. Wyciskanie francuskie hantlą możesz robić zamiennie z wyciskaniem francuskim ze sztangą.
    Nie schodź poniżej 10 powtórzeń w ćwiczeniach, skupiaj się na pracy mięśnia bo w kulturystyce nie chodzi tylko o bezmyślne wyciskanie ciężaru, jest on tylko narzędziem dzięki któremu możesz odpowiednio stymulować mięśnie do wzrostu. Sporo czasu upłynie zanim nauczysz się czucia mięśniowego. Nie zniechęcaj się za szybko bo czeka Cię długi maraton
    Ostatnio edytowane przez luo ; 12-02-12 o 13:21
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.

  6. Użytkownik luo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    szymcio950 (12-02-12)

  7. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class31 dni zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar szymcio950
    Dołączył
    07-02-12
    Postów
    26
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    To na ten czas wszystkie informacje jakie chciałem uzyskać dziękuje za pomoc i zabieram się do pracy :) odezwę się za jakiś czas ponownie po nowe pomysły :)
    DZIĘKUJE
    P.S Temat do zamknięcia

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •