Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: Skajłokerze głupi...

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Pompeczka
    Dołączył
    05-04-09
    Skąd
    Nowa Huta
    Postów
    16
    SOG
    2
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie Skajłokerze głupi...

    pewnie dostane za to osta ale co mi tam, malo i tak sie udzielam na forum ale czytam i przesiaduje częśto wieć wszystko wiem i widze.

    Sam wyglądasz jak leszcz a kozak z ciebie straszny. masz pretensje do admina jakby Cie to obchodziło jak forum pracuje. to nie Twoja sprawa tylko jego wiec według mnei smieszne jest pisanie do admina co ma robić, moze i ma kilka for i jakis zysk z tego i co? to normalne. Twoich głupich postów nie bedize przecież za darmo czytał bo to smieszne, innym, tez za to powinni płacić.

    na dodatek ubliżasz osobą która znają sie dużo lepiej od Ciebie a sam robisz cykle na dextrozie i parówkach.

    Fallen ma dużą wiedzie i czasami sie dziwie ze po tym jak dzieci po 15-17lat nie majacy i niczym pojecia maja do niego jakies ale, jeszcze jest na tym forum bo jest w necie sporo inynch kulturystycznych gdzie go moga docenic.

    a Ty skaj jesteś leszczem cwanym przez kabeli i jaki to ty nie jestes wielki i cwany, bana powinines miec już dawno bo tu nie ma miejsca dla takiego scierwa, sory za wyrazenie.


    kłutnie na forum sa włąśnie przez ciebie, lofelasa gejasa69 i pakierka ktory juz jest zbanowany, gdybyscie jeszcze wy zostali moze wreszcie byl by spokój.

  2. Użytkownik Pompeczka otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Fehu (29-06-09), Sosna91 (29-06-09)

  3. #2
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    kłutnie na forum sa włąśnie przez ciebie, lofelasa gejasa69 i pakierka ktory juz jest zbanowany, gdybyscie jeszcze wy zostali moze wreszcie byl by spokój.
    Wyjąłeś mi to z ust. Oczywiście zgadzam się z całym powyższym postem, uważam że na forum panuje zbyt duże przyzwolenie na tego Typu zachowania. Cóż całą winą obarcza się adminów i modów (Ci drudzy to tak naprawdę hobbyści siedzą tu za free)
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  4. Użytkownik Fehu otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    dzbanekzwd (29-06-09), Sosna91 (29-06-09)

  5. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pompeczka Zobacz post
    tu nie ma miejsca dla takiego scierwa
    kłutnie na forum sa włąśnie przez ciebie, lofelasa gejasa69
    kolejny elokwentny, który publicznie i wulgarnie wyzywa użytkowników...
    Nikt Ci nie każe brać udziału w kłótniach, które dotyczyły mnie, byłego moda i administracji.

    Fehu zrzekłeś się moderowanie ok- przyjąłeś to początkowo na klatę szacunek... ale co czytam teraz Twoje posty to płaczesz ciągle o to... może jednak było się zastanowić 2 razy.

    P.S Wiem, że ostatnio modne są wulgarne i bohaterskie posty w naszą stronę...
    P.S 2: Powtarzam poraz kolejny publicznie nikogo nie wyzywam, staram się prowadzić merytoryczną rozmowę, a to że was emocje ponoszą to już nie moja sprawa tylko modów
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez lovelas69 ; 29-06-09 o 18:18

  6. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Pompeczka
    Dołączył
    05-04-09
    Skąd
    Nowa Huta
    Postów
    16
    SOG
    2
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    inne do was nie docieraja, choć te pewnie tez nie dotrą ale cóż zrobic.

    widze we stary juz jestes miales wiek 22 teraz masz juz 100 wpisane hmm, no tak 22 to smieszne bylo bo 22latek ktory zachowuje sie jak 14latek z bluza JP bądz hwdp.

  7. #5
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pompeczka Zobacz post
    inne do was nie docieraja, choć te pewnie tez nie dotrą ale cóż zrobic.

    widze we stary juz jestes miales wiek 22 teraz masz juz 100 wpisane hmm, no tak 22 to smieszne bylo bo 22latek ktory zachowuje sie jak 14latek z bluza JP bądz hwdp.
    heh i po co w ogóle takie głupoty pisać ? co Ci to człowieku daje... ? tak mam 22 LATA i się tego nie wstydzę...
    a w profilu mogę mieć co chcę: zapytać się możesz ale ... Ci do tego

  8. Użytkownik lovelas69 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    metadon (30-06-09)

  9. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Pompeczka
    Dołączył
    05-04-09
    Skąd
    Nowa Huta
    Postów
    16
    SOG
    2
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    P.S 2: Powtarzam poraz kolejny publicznie nikogo nie wyzywam, staram się prowadzić merytoryczną rozmowę, a to że was emocje ponoszą to już nie moja sprawa tylko modów
    Pozdrawiam
    udajesz świetego bo nie używasz wulgaryzmów ani nie wyzywasz uzytkowników. fakt ale za to piszesz większość postów uszczypliwie i nie chce mi sie juz ich tutaj cytować. ale zauważyla to większość i przez to powstają kłutnie karzełku.

    a sytuacja zmienia sie z tego co przeczytałem tez w PW tam jesteś juz cwaniak i bohater i zapraszasz do kielc nawet. zobaczcie jaki fighter ojej strach sie bać.

    pisze to co widizałem bo uzytkownicy cytowali twoje wiadomosc PW.

  10. Użytkownik Pompeczka otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    dzbanekzwd (29-06-09)

  11. #7
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pompeczka Zobacz post
    udajesz świetego bo nie używasz wulgaryzmów ani nie wyzywasz uzytkowników. fakt ale za to piszesz większość postów uszczypliwie
    a sytuacja zmienia sie z tego co przeczytałem tez w PW
    uszczypliwe posty to nie to samo co wulgarne wrzuty do drugiej osoby... na tym polega różnica między moimi merytorycznymi postami a waszymi prostackimi tekstami... także nie wiem o co się spinasz bo na nikogo nie wjeżdżam, a że razi Cie mój język to już Twój problem

    tak jak mówiłem PW to moja prywatna sprawa i mogę pisać co mi się rzewnie podoba, a że ktoś chce być fajny i pochwalić się tym publicznie to też jego problem

    myślę, że już wszystko wyjaśniłem

  12. Użytkownik lovelas69 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Bruce (01-07-09)

  13. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Pompeczka
    Dołączył
    05-04-09
    Skąd
    Nowa Huta
    Postów
    16
    SOG
    2
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    powtarzasz wyraż "merytoryczny" co post, brakło ciekawych słówek?

    masz racje to nie to samo bo takie uszczypliwe są gorsze bo denerwuja.

    PW to nie jest twoja sprawa prywatna, uwierz mi że nawet o PW możesz mieć problemy. myslisz ze jak piszesz coś komuś i widzi tylko adresat i nadawca to jesteś bezpieczny? gdyby taka osoba poczyła sie zagrozona bo np,. napisałeś jej w wiadomosci że ja przykladowo "zarżniesz nożem jutro" to moze to zgłosić wiec nie pitol ze piszesz co chcesz.

    najwieksza glupota bylo to ze zdjeli Ci osty miales 3 myslalem ze sie doczekam 4 a tu klapa ale 2 to moze juz nie dlugo..

  14. Użytkownik Pompeczka otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    magic_key (29-06-09)

  15. #9
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pompeczka Zobacz post
    masz racje to nie to samo bo takie uszczypliwe są gorsze bo denerwuja.
    PW to nie jest twoja sprawa prywatna, uwierz mi że nawet o PW możesz mieć problemy. napisałeś jej w wiadomosci że ja przykladowo "zarżniesz nożem jutro"
    To, że denerwuje Cie mój język nie znaczy, że masz prawo do wyzywania bo ja tego nie robię... to jest wasz problem i moderatorów, że macie problemy z emocjami i publicznie musicie wrzuty robić.

    Co do drugiej części marnego posta: nikomu nie piszę, że go zarżnę nożem etc.
    jak wyżej wspomniałem wasze problemy emocjonalne wyrażane poprzez wulgarny język nie są moją sprawą
    I niech Cie tak fantazja nie ponosi kolego
    Pozdrawiam

  16. Użytkownik lovelas69 otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Bruce (01-07-09), metadon (30-06-09), Rhasta (29-06-09), skajłoker (29-06-09)

  17. #10
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar skajłoker
    Dołączył
    10-09-08
    Postów
    614
    SOG
    43
    Otrzymał : 108 SOGi w 58 postach

    Domyślnie

    pompoczka hehe dobry jajcarz jesteś dodaj swoje zdięcia ja dodam swoje i zobaczymy kto jest większym leszczem a i fallen tez moze swoje wrzucić ale myśle ze nie ma sensu bo wygląda słabo nie wiem o co do mnie pajasz wkońcu pisze samą prawde :)po twoim poście wychodzi na to ze ty tu sie napinasz ja w przeciwieństwie do ciebie nie szukam zaczepki na ulicy bo nie chce stracić licencji ale możemy sie spotkać na turnieju np.liga shooto i wyjaśnimy sobie wszystko na macie:)i nawet specjalnie dla ciebie zbije wage bo widze ze coś słabo z nią u ciebie....

  18. Użytkownik skajłoker otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    lovelas69 (29-06-09)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •