Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Zielona

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bobberek
    Dołączył
    14-09-09
    Skąd
    Cork, Ie
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Zielona

    Od wielu lat cwicze na silowni, ale czesto z braku czasu cwicze w domu, jednak nie do konca regularnie;( Mam 26 lat, waze 65kg, ale moja waga dobija czesto do 70kg. Mam silna budowe ciala i mam 171 wzrostu. Majac 14, 16 lat wazylam ok 96kg, pamiatka sa rozstepy; mimo miliona produktow na elestycznosc, na brzuchu nadal widze duzo wody podskornej oraz tluszczyku. czesto zdarza ominac mi sie sniadanko, co wiem ze ie powinno miec miejsca.
    Przez kilka lat bralam fat burnery treca oraz olimpu, ale moja twarz wygladala jak jeden wielki pryszcz. Wracam do moich regularnych nawykow z silownia oraz posilakmi, aby przede wszytskim byc zdrowym.
    Prosze Was o pomoc przy doborze spalaczy oraz kilka praktycznych rad jak ich uzywac.
    dziekuje i pozdrawiam
    Bobbi
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć1000 punktów doświadczenia
    Avatar Harfa
    Dołączył
    05-09-09
    Skąd
    Gniezno
    Postów
    69
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    PROPONUJE SPALACZE TŁUSZCZU, ALE NA MIEJSCU 1 DIETA.
    Unikać łączenia Anabolic BCAA System z produktami zawierającymi białko.
    KUCHNIA, SIŁOWNIA, KUCHNIA, SIŁOWNIA
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bobberek
    Dołączył
    14-09-09
    Skąd
    Cork, Ie
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Powinnam dodac ze jadam bardzo zdrowe posilki, nie jem slodyczy, produktow macznych, makaronow, tudziez ryzu, opycham sie surowymi warzywami w tym szpinakiem, w tym miesko tylko z grilla, oraz tylko bialko jajek
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    rozpisz prosze plan posilkow w ciagu dnia, badz jak wyglada twoj przykladowy dzine pod wzgledem jedzenia. Opisz takze swoja aktywnosc fizyczna w ciagu tyg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bobberek
    Dołączył
    14-09-09
    Skąd
    Cork, Ie
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Moj dzien jest uzalezniony jest od mojego grafiku w pracy co nie zawsze dziala reguralnie: jeden zaczyna sie o 5:30, a drugi o 8:00.
    Zawsze pije rano zielolna herbate, bo to pobudza moj zoladek do dzialania, sniadanie jem ok 9:30 i jest to zazwyczaj salatka owocowa z jogurtem naturalnym oraz do tego sok grejpfrutowy,
    lunch jem roznie, czasami o 12 czasami o 15, ale jest to zazwyczaj malej wielkosci grillowany chudy steak,z gotowanym szpainakiem, tarta marchewka, czerwona cebulka oraz brokulami, wszytsko to jest skropione sokiem z cytryny, musze dodac ze jest to porcja na maly talerz
    codziennie zamieniam miesko na tunczyka w sosie wlasnym, lub tez kurczaka lososia z pary, czesto zagryzam jakims owocem, np kiwi lub winogronem
    na kolacje ok godziny 18-18:30 zjadam np gotowane jajko, odrzucam zoltko, (czesto tak robie z omletem z 2 jaj) z duzej ilosci pomidorow, ogorka zieolnego papryki i roznego rodzaju salaty
    pije baaardzo duzo wody mineralnej niegazowanej
    dodajac od rana jestem na nogach, poniwaz pracuje jako kelnerka w miejscu bardzo busy
    czesto wieczorek ok 1,5h godziny robie streching, gdy mam wolne mam areobik badz cardio
    staram sie cwiczyc codziennie conajmniej pol gdziny, aby moja cialo nie zapominalo o cwiczeniach
    z parcy chodze na nogach ok pol godz. prawie codziennie
    dziekuje bardzo za odpowiedz i zainteresowanie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bobberek
    Dołączył
    14-09-09
    Skąd
    Cork, Ie
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Czy moge wraz l-karnityna brac aminokwasy? Od jakis 2 tyg przed treningiem biore aminy, ktore dodaja mi duzo energi i czuje sie po nich bardzo dobrze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bobberek
    Dołączył
    14-09-09
    Skąd
    Cork, Ie
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A czy mogę używać Clenburexin? Wiem, że jest to mocny fat burner, który bierze się cyklicznie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    najpierw powinnaś obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne,ale to w dziale dieta
    nic ci te produkty nie dadzą jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych,a jeśli dadzą będzie ciężko utrzymać wagę,
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bobberek
    Dołączył
    14-09-09
    Skąd
    Cork, Ie
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Uważam, ze jem dość regularnie, odrzuciłam carbo, fat i sol, Jeżeli jestem głodna, staram się zapić to woda lub tez jem mały pot jogurtu naturalnego, pije tylko jedna kawę dziennie z jedna kostka cukru brązowego, jem nisko tłuszczowe mięsko i raz w 2 razy w tg nabiał
    proszę wybaczyć mm moja bezczelność, ale ja już zmieniłam nawyki żywieniowe i to bardzo. Do facto moje bmi jest idealne, ale bardziej zależy mi na zrzuceniu wody podskórnej, tudzież tłuszczyku:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Z tego co napisałaś nie jesz regularnie do tego omijasz śniadanie,posiłki powinnaś spożywać co około 3h i o podobnych porach.Nie wiem ile czego spożywać więc tylko zgaduję byś pomyślała nad dostarczaniem większej ilości białka,energii tłuszczu w granicach 10%kcal na dobę.Z tłuszczu pomyśl o kwasach nienasyconych i wielonienasyconych,jeśli unikasz ryb dorzuć omega-3,
    możesz dodać też cla+zielona herbata.Zapijanie wodą nie jest dobrym rozwiązaniem ,bo nie powstrzyma to gromadzenia tkanki tłuszczowej chyba ,że zachowujesz regularność posiłków i jesz ich wystarczającą ilość.Jeśli jesz rzadko organizm będzie gromadził tkankę tłuszczową ,bo nie dostaje energii regularnie.Jeśli masz obliczone zapotrzebowanie kaloryczne ,wystarczy obciąć kcal o 10-20% co pozwoli na redukcję i nie spowoduje spowolnienia metabolizmu.Pomyśl też by węglowodany proste zastąpić złożonymi o niskim IG oraz ŁG
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •