Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: A co teraz?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar lolas12
    Dołączył
    08-12-08
    Postów
    25
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie A co teraz?

    Witam. Chodzę na siłownię od 1,5 miesiąca i do tej pory trenowałem ogólnorozwojowe ćwiczenia. Klatka, plecy,naramienne, bic, tric, dwugłowe i trójgłowe uda na maszynach .. Ciężary takie, żebym zrobił 20-25 powtórzeń. Już pare razy zwiększyłem ciężar, bo mi to już lekko idzie. Na wadze za te 1,5 miesiąca przybrałem tak ok. 1,7kg .. nie ważne w czym, ważne, że przybrałem ^^ Na tym zależy mi najbardziej, ponieważ mam 186cm wzrostu i w tej chwili ok 63kg :/
    Jeśli chodzi o diete, to staram się trzymać, chociaż w 100% idealnie trudno to zrobić ...

    Ostatnio kupiłem sobie też gainer i pije godzine przed i godzine po treningu.

    Planuje zmienić sobie trening, ponieważ ten już wydaje mi się wyrobiony :P Chciałbym zacząć wreszcie coś normalnego ... Myślałem o FBW 5x5, ale to chyba nie dla takiego chudzielca? Doradzicie mi? Może mam dalej ciągnąć ten ogólnorozwojowy na maszynach, ciągle zwiększając ciężar?

    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar pawelek616
    Dołączył
    08-12-08
    Skąd
    Opolszczyzna
    Wiek
    35
    Postów
    259
    SOG
    263
    Otrzymał : 32 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Więc cwiczyłeś tylko na maszynach?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar decha92
    Dołączył
    24-03-08
    Postów
    109
    SOG
    4
    Otrzymał : 19 SOGi w 17 postach

    Domyślnie

    1. jak trenowales miesnie TRÓJGLOWE uda?
    2. jak trzymasz sie diety to po co gainer(nie trzymasz sie rozumiem)
    3. zacznij od treningu dla chudzielcow(szukaj w spisie)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar lolas12
    Dołączył
    08-12-08
    Postów
    25
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ok nigdy nie pamiętam które są trójgłowe, które dwugłowe, ale jedne trenowałem na takiej maszynie że siedzę, a stopy zachaczam o takie pręty, na których umieszczone są ciężary i prostuję nogi siedząc, a drugie leżę na brzuchu, nogi wyprostowane, zachaczone znowu o pręty :P i tez przez linki ciągnie się nogi do siebie ( jak leże na brzuchu to stopy w góre do siebie )

    No diety się trzymam, ale nie aż tak, żeby do szkoły nosić biały ser, czy tuńczyka i wpierdzielać :) po prostu w domu staram się jeść sporo jajek, mięsa ( głównie kurczak, ew. indyk ) owoce jem codziennie porcje-pełny talerz. Różne, jabłka, pomarańcze, banany, nie ma co wymieniać :P

    gainer dla wspomagania :P

    widziałem treningi dla chudzielców ... ale jak ja będę wyglądał ze skórzanym pasem na brzuchu, męcząc się z samym gryfem na barkach xD
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Siena8
    Dołączył
    03-02-09
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Nie ważne jak będziesz wyglądać, tylko jaki to da efekt i żeby było odpowiednie dla zdrowia. Do samego gryfu nie potrzebujesz pasa ;)

    Co do treningu to możesz spróbować coś takiego jak tutaj: http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=15298 , albo napisz własny plan wstaw go do oceny np na podstawie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tego.
    Ostatnio edytowane przez Siena8 ; 05-02-09 o 22:45
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •