PDA

Zobacz pełną wersję : Ocencie mój trening



polo
14-03-07, 12:33
Cze mam pytano czy mój trening jest dobry? moim celem jest masa i siła.
Co o nim sądzićie?
Poniedziałek: Klata( na siłe)- wyciskanie sztangi (od 1 powturzenia schodze do 5 powt) ilość seri robie intuicyjnie ćwicze ja ok 1h,
rozpiętki 12 powturzeń ponad 4 serie( zależ od dnia ) cały trening ok 1,5h

Wtoerk Biceps- podciąganie na drążku 12 powt, sztanga 8 powt, hantel 6 powturzeń ilość seri - intuicyjnie)
Triceps- wyciskanie francuskie 10 powt, francuskie hantlem, 12 powt, poręcze,
Przedramie- nawijanie kija z zawiązanym na sznyrku ciężarem ( sam sobie to wymyśliłem :mrgreen: )

Środa- podciąganie się na drążku w szerokim uchwycie 4(5) serie po 10 powt.
Bary- wyciskanie sztangi z przed głowy 8 powturzeń seri ponad 4
wyciskanie sztangi za głowy 10 powtórzeń seri 4. wznosy sztangielek bokiem 12 powturzeń seri ( do odmowy)

Czwartek Klata ( na mase) wyciskanie sztangi od 6 do 10 powturzeń seri intuicyjnie( aż mięśnie będą bardzo napompowane), rozpiętki 12 powturzeń ponad 4 serie( zależ od dnia ) cały trening ok 1,5h

Piątek- Biceps- podciąganie na drążku 12 powt, sztanga 8 powt, hantel 6 powturzeń ilość seri - intuicyjnie)
Triceps- wyciskanie francuskie 10 powt, francuskie hantlem, 12 powt, poręcze,
Przedramie- nawijanie kija z zawiązanym na sznyrku ciężarem

Sobota- odciąganie się na drążku w szerokim uchwycie 4(5) serie po 10 powt.
Bary- wyciskanie sztangi z przed głowy 8 powturzeń seri ponad 4
wyciskanie sztangi za głowy 10 powtórzeń seri 4. wznosy sztangielek bokiem 12 powturzeń seri ( do odmowy) czas treningu ok2h
Niedziela odpoczynek

Raskus
14-03-07, 15:00
Albo siła, albo masa, albo rzeźba.

krzychuool
14-03-07, 15:07
A ja powiem tak :P Najpierw masa!!! Później wedle uznania: siła lub rzeźba :razz:

polo
14-03-07, 16:18
to co jest żle w tym treningu?? Jakie błedy są w moim treningu?? waże 66kg na klate biore tylko 77kg i chce PRZYBYCZYĆ. odp.

[ Dodano: 14-03-2007, 16:19 ]
i co możecie powiedzieć na temat treningu klatki w moim treningu ( poniedziałek, czwartek)