PDA

Zobacz pełną wersję : trening-na mięśnie



COBY
30-05-09, 16:31
Słyszałem ze jest pewien trening co nie trzeba używać dużych ciężarów żeby lepiej rosły mięśnie... słyszał ktoś coś o tym ma ktoś coś więcej info na ten temat ? proszę o pomoc w tej sprawie ....

adonis18
30-05-09, 16:38
Słyszałem ze jest pewien trening co nie trzeba używać dużych ciężarów żeby lepiej rosły mięśnie... słyszał ktoś coś o tym ma ktoś coś więcej info na ten temat ? proszę o pomoc w tej sprawie ....

też o czymś takim słyszałem... jest taka metoda. robisz same pajacyki w seriach ale ma takie wady, że rośnie od tego tylko klata i biceps. i ciągle chce sie sikać :evil:
popytam qmpli z gimnazjum. jak już bede wiedział dam ci znać
elo

wojtas3
30-05-09, 17:13
COBY o co ci dokładnie chodzi z tym treningiem na mięśnie? :yawn: masz jakiś sprzęt do ćwiczeń w domu?

Micek185
30-05-09, 17:21
ja słyszałem też o tym.Z tym że trzeba mieć troche kasy i sprzętu.Najważniejszy jest telewizor i pilot(najlepiej zestaw RUBIN)
trzeba całymi dniami wytrwale oglądać zawody i wpierdzielac chipsy i po miesiącu conajmniej 5cm w łapie więcej!powaga!

magic_key
30-05-09, 17:32
nom bo jak oczy widzą duze miesnie w tv to wysyłają sygnał do bicepsów do rozrostu.

COBY
30-05-09, 17:37
Trening nazywal sie act na zasadzie obwodowki ,dlaczego piszecie do mnie jak do uloma ?

narc
30-05-09, 18:13
Trening nazywal sie act na zasadzie obwodowki ,dlaczego piszecie do mnie jak do uloma ?
gadal swoj do swego :lol:

Ezachiel
30-05-09, 18:19
Słyszałem ze jest pewien trening co nie trzeba używać dużych ciężarów żeby lepiej rosły mięśnie... słyszał ktoś coś o tym ma ktoś coś więcej info na ten temat ? proszę o pomoc w tej sprawie ....


no to chyba Ci sie to śniło...
a moze na mysli miałes trening własnym ciałem, bez sprzętu czyli trening domatora?

wez okresl to jakos po polsku

i nie dziw sie chłopakom, bo po z twojej wypowiedzi nie wynika nic...