PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon?Czy nie za wczesnie?



toxic
04-05-08, 16:58
Siemka mam dylemat cwicze ponad pol roku.... bralem juz kreatynke
Universala.. + shock therapy ( polowa puchy) i teraz przed wakacjami chcialem troche spuchnac i nie wiem czy np moge brac Nitrobolon 2 + boster czy narazie spokojnie jakiegos cellpumpa? - ( wdg mnie po cellpumpie nie idzie nic masy i nie ma pompy.. jedynie sila co mnie nie interesuje... po universalu poszlo mi okolo 4 kg masy sily tez troszke.. nie wiem jak zdecydowac co o tym sadzicie? chcialem jeszcze dodac na konie ze jak bym bral Nitrobolona2+bostera+dieta na mase..

simonides
04-05-08, 17:01
Ja bym tam brał Cellpumpa, chociaz Nitrobolona też możesz. Jak wolisz. CP taniej Ci wyjdzie. Możesz napisać coś więcej o mono Universala ?bo mam teraz i niedlugo będe brał, efekty widzę dobre ?

toxic
04-05-08, 17:04
hmm , jesli chodzi o kreatynke universala jest po prostu goda poleccenia.. masy 4 kg (pamietaj duzo pij) na tym monohydrancie moja pierwsza kreatyna po prostu niesamowite doznania :P 2 tydzien brania najelepsze efekty moc niezle poszla z 65 na klatke do 80 :) na koniec cyklu :) moge ci ja poelcic w smaku jak kazda syf w kit.. niby ze tam pure.. ale co z tego najlepiej rozrabiaj z soczkiem :)

simonides
04-05-08, 19:57
Ja Ci powiem że ja swojej za cholere nie mogę rozdrobnić. Brałem łyche, do gęby i popijalem. A wogle jak to można odmierzać ? bo miarki tam nie ma a 5 g potrzebuję. Kurdę to widze że czeka mnie mocne wyciskanko ciężarów. super , sog dla Ciebie, dales mi motywację :D będe to łączył z CP. Zdam relację co i jak. Jeżeli interesuje Ciebie siła to walnij Xpanda (nie bijcie).

*******

toxic
04-05-08, 20:35
Xpand chyba troche z wyzszej pulki i tak zle ze biore nitrobolona :O ale potrzebuje mocnego pompowania :P ... a co do dawek to lekko czubata lyzka to 5 gram :P z lekkim dziubkiem :)